Notice: Undefined index: ampforwp-custom-type in /users/0016/danielmeble/www/mojeszafy/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/templates/features.php on line 119

Pokój dziecięcy

Urządzając pokój dziecka powinniśmy się postarać jak najlepiej dostosować go do temperamentu naszej pociechy. Aranżacja, która będzie odpowiadać spokojnemu dziecku, nie musi się okazać taka w przypadku tego pełnego energii. Nadrzędną zasadą jest jednak to, że pokój dziecka nie może być nudny i ponury. W tego typu pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się szafy z drzwiami przesuwnymi, które pozwolają nam w pełni uporządkować przestrzeń. Szafa dla dzieci może zostać podzielona na dwie części: zabawkową oraz odzieżową. Kiedy dziecko będzie starsze swobodnie możemy przearanżować wnętrze mebla.

 3

Podczas projektowania szafy dla nastolatka warto pamiętać o odpowiedniej ilości drążków oraz półek. Z kolei w szufladach można umieścić bieliznę, skarpetki oraz dodatki naszej dorastającej pociechy.
Jeśli projektujemy szafę dla nastolatka to również musimy pamiętać o dużej ilości drążków i półek. Szuflady w tym przypadku, możemy przeznaczyć na bieliznę, czapki i inne ubraniowe gadżety młodego buntownika.