Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 25

Notice: Use of undefined constant __DIR__ - assumed '__DIR__' in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 149
Garderoba - Szafy, kuchnie garderoby na wymiarSzafy, kuchnie garderoby na wymiar

Garderoba

Garderoba, to marzenie każdej kobiety. Nieograniczone możliwości tworzenia specjalnych powierzchni z przeznaczeniem na szafy szafeczki, półki półeczki z możliwością samodzielnej regulacji, drążki na długie i krótkie ubrania wiszące, szuflady na bieliznę i inne drobiazgi na które zawsze brakuje miejsca. Na środku mięciutki dywan i wygodna pufa. To wszystko mieści się  w jednym pomieszczeniu, a na dodatek jest idealnie poukładane i posegregowane. Nic tylko podziwiać i cieszyć się tą dodatkową przestrzenią.

Takie pomieszczenie to marzenie wielu projektantów, którzy na większej powierzchni mogą popisać się swoimi umiejętnościami aranżacji praktycznego, a zarazem pięknego wnętrza.

Planując takie pomieszczenie nie zapomnijmy o lustrach, w które wizualnie powiększą pomieszczenie a dodatkowo będzie można się w nich przejrzeć. Duża ilości szuflad i szufladek, w których schowamy bieliznę, biżuterię i inne dodatki. Takie szuflady można podzielić na mniejsze części wewnątrz, co ułatwi posegregowanie rzeczy i utrzymanie ich w idealnym porządku.

Na najwyższe piętra garderoby trafiają zwykle najmniej używane akcesoria, na przykład zimowe koce czy inne sezonowe rzeczy do których nie potrzebujemy często sięgać. Na najniższych partiach powinny znaleźć się szuflady, dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziemy musieli schylać się i sprawdzać co tam ukryliśmy. Nad szufladami powinny znaleźć się szuflady z biżuterią. Najbliżej wejścia powinny znaleźć się ubrania które najczęściej używamy, a w dalszej części te które wkładamy na specjalne okazje. W najniższych szufladach lub na specjalnych półkach wysuwanych powinny znaleźć się buty na specjalną okazję i skarpetki. Pozostałe buty należy trzymać w przedpokoju, w specjalnie stworzonej szafie na wymiar.