Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 25

Notice: Use of undefined constant __DIR__ - assumed '__DIR__' in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 149
Hettich RoadShow - Szafy, kuchnie garderoby na wymiar

Hettich RoadShow

„Slide it.Love it” Drzwi przesuwne.

dyplom

 

W październiku pojawiła się  okazja do zdobycia certyfikatu i wygrania wspaniałej nagrody - roweru MTB Cube! Braliśmy Udział w pokazach i szkoleniu firma Hettich ,która zaprezentowała  najnowsze systemy okuć do drzwi przesuwnych. Roweru niestety nie udało nam się wygrać ale wiedzę i certyfikat z zakresu najnowszych rozwiązaniach technicznych Tak!

Systemy do drzwi przesuwnych firmy Hettich zapewniają idealne rozwiązania ,dzięki którym można spełnić wszystkie wymagania Klientów. Posiadają swoje zalety i mają wpływ na efekt wizualny mebla. Jest to jeden ruch ,który wywarł duży wpływ na design mebli. Dzięki niemu użytkowanie mebla stało się komfortowe ,proste i efektywne.

Drzwi przesuwne są kluczem do minimalistycznego designu mebli, zapewniają ergonomiczny i pozbawiony barier dostęp do wnętrza szafy  ,pozwalają maksymalnie wykorzystać dostęp do przestrzeni. Fronty o dużej powierzchni ,tworzą jedną płaszczyznę. Drzwi przesuwne spełniają wymagania naszych klientów z łatwością można je przesuwać ,otwierać i zamykać. Wystarczy niewielka siła aby otworzyć drzwi. Komfortowa  amortyzacja Silent System zapewnia ciche i delikatne zamknięcie drzwi przesuwnych. Każdy typ konstrukcji posiada swoje zalety i wiele różnych wariantów.

Czy to meble sypialniane, pokojowe, kuchenne systemy drzwi przesuwne Hettich wpasują się idealnie .

Systemy do drzwi przesuwnych TopLine M ,L XL ,system SlideLine S,M i system InLine S,XL

TopLine M Dyskretny profil jezdny pozwala na zastosowanie w typowych korpusach z drzwiami na zawiasach, a także daje możliwość zastąpienia drzwi obrotowych drzwiami przesuwnymi, bez konieczności zmiany dotychczasowej konstrukcji – prościej już nie można! Opcja pokrywania się drzwi po otwarciu pozwala na montaż szuflad wewnętrznych bez stosowania dodatkowych dystansów. Okucie do drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym.

topline-m

TopLine L Minimalistyczny design – maksymalna przestrzeń do przechowywania. System ten wyróżnia niezwykła lekkość pracy, ciche domykanie Silent System w kierunku otwierania i zamykania oraz duży komfort codziennego użytkowania. W TopLine L elementy jezdne i prowadzące są zawsze takie same - niezależnie od tego czy mamy do czynienia z frontami płytowymi czy też z ramą aluminiową. Daje to dużą swobodę w konstruowaniu korpusów szaf.

topline-l

TopLine XL Ukryty system do drzwi przesuwnych pozwala na wyjątkowo lekkie i równomierne przesuwanie drzwi o dużej powierzchni i ciężarze do 80 kg. Nowa generacja amortyzatorów gwarantuje komfort użytkowania w całkowicie nowym wymiarze: wyhamowanie w kierunku  otwierania i zamykania, w szafach 3-drzwiowych w obu kierunkach oraz przy jednoczesnym otwarciu zewnętrznych drzwi (amortyzacja kolizji).

topline-xl

SlideLine M pozwala na indywidualne tworzenie otwartych i zamkniętych powierzchni w meblu. Ten 1-torowy system do drzwi przesuwnych leżących blisko siebie, pełni funkcję praktycznego elementu dekoracyjnego w meblach pokojowych, regałach, kuchennych szafkach wiszących i meblach łazienkowych.

slideline-m

SlideLine S jest doskonałym systemem do drzwi przesuwnych do szaf o średniej wielkości. Przy jego pomocy można konstruować zarówno szafki biurowe na wysokość 3 lub 4 segregatorów, jak i kredensy czy kuchenne szafki wiszące. System do drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym wyróżnia się niezwykle cichą i lekką pracą. Opcjonalny system cichego domykania jest w pełni zintegrowany w profilu jezdnym. Niewidoczna technologia, która zachwyca przy każdym ruchu drzwi. Pełne wykorzystanie dostępnej przestrzeni bez jakichkolwiek ograniczeń.

slideline-s

InLine S to doskonałe rozwiązanie dla kredensów oraz wiszących lub stojących szafek, w których drzwi po zamknięciu tworzą jedną płaszczyznę. Bez wysiłku otwiera się nawet wyjątkowo szerokie fronty, które lekko przesuwają się na bok. Otwarte drzwi zapewniają nieograniczony dostęp do wnętrza szafki, a wszystkie elementy systemu pozostają ukryte. Dzięki temu minimalistyczny design mebla zostaje zachowany nawet podczas jego użytkowania.

slideline-s1

InLine XL Pierwszy system drzwi przesuwnych, który nie wymaga zastosowania uchwytów, pozwala na konstruowanie szaf, których fronty po zamknięciu tworzą jedną płaszczyznę i gwarantują najwyższy komfort użytkowania: aby otworzyć szafę wystarczy lekko pociągnąć za krawędź drzwi. Łagodna praca mechanizmów jezdnych. Indywidualna regulacja siły domykania. Całkowite pokrywanie się frontów po otwarciu drzwi. Design, który nie pozostawia cienia wątpliwości: bez widocznych szczelin.

inline-xl