Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 25

Notice: Use of undefined constant __DIR__ - assumed '__DIR__' in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 149
O firmie - Szafy, kuchnie garderoby na wymiarSzafy, kuchnie garderoby na wymiar

O firmie

MojeSzafy Daniel Wójcik to firma zajmująca się montażem szaf wnękowych kuchni  garderób szaf wolno stojących czy też mniejszych szafek na buty .

Długoletni staż oraz doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez wszystkie lata pracując dla Państwa, pozwoliły nam wypracować markę, która w jasny i niezachwiany sposób wyróżnia się na rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów Daniel Wójcik MojeSzafy jako były autoryzowany dealer znanej marki oferuje dodatkowo poza szafami z drzwiami przesuwnymi i zabudowami wnęk wykonywanymi na wymiar: łazienki, kuchni jak również meble dla dzieci, meble biurowe, meble dla hoteli, szafki RTV, szafki nocne, komody,meble kuchenne.

Gwarantujemy 5 letni serwis gwarancyjny oraz pełen serwis pogwarancyjny. Naprawy mebli i przeróbka mebli.

 

 

Zalety rozwiązań MojeSzafy z drzwiami przesuwnymi 
Analiza korzyści, jakie zapewnia użytkowanie szaf z drzwiami przesuwnymi MS , pozwala szybko rozwiać ewentualne wątpliwości i podjąć decyzję o dokonaniu tej inwestycji.

Najlepsze rozwiązania w zakresie projektowania mebli na wymiar
Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji mebli kuchennych, garderób, szaf przesuwnych oraz mebli łazienkowych. W trakcie pomiaru prowadzana jest również rozmowa z klientem, dzięki niej jesteśmy w stanie poznać Państwa oczekiwania względem wyposażenia i wyglądu mebli.

Najlepsza jakość MojeSzafy
Rozwiązania które dostarczamy oparte są na renomowanych produktach firmy MS najwyższej jakości. Współpracując ściśle z naszymi partnerami, jesteśmy w stanie optymalnie je dobrać i dostosować dla uzyskania najlepszego efektu.

Konkurencyjne ceny szafy i usług zabudowy wnętrz
Oferujemy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu jak najlepszej jakości produktów. Realizujemy zamówienia w krótkim czasie, w dogodnym dla klienta terminie.

Co tworzymy?

Kuchnie na wymiar

Oferujemy meble kuchenne na wymiar oraz szafki w nowoczesnym designie. Stylowe i eleganckie kuchnie na wymiar wytwarzane są na indywidualne zamówienie.

Meble do łazienki na wymiar

Specjalizujemy się w tworzeniu i konstruowaniu indywidualnych mebli do łazienki na wymiar, w pełni funkcjonalnych, idealnie dopasowanych do charakteru wnętrza w Państwa łazience.

Szafy przesuwne do sypialni na wymiar 

Tworzymy szafy przesuwne do sypialni na wymiar. Szafy przesuwne powstają od projektu do montażu. Stylowe i atrakcyjne wizualnie szafy przesuwne będą wizytówką każdego domu.

czytaj dalej