Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 25

Notice: Use of undefined constant __DIR__ - assumed '__DIR__' in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 149
Pokój dziecięcy - Szafy, kuchnie garderoby na wymiarSzafy, kuchnie garderoby na wymiar

Pokój dziecięcy

Szafa na zamówienie w pokoju dziecka to nie tylko przestrzeń na przechowywanie ubrań, ale i przydatny schowek na akcesoria do przewijania, gry, zabawki i maskotki. Dobrze przemyślana szafa na wymiar pomieści te wszystkie drobiazgi, a przy okazji będzie nie tylko meblem wpisującym się w styl małego królestwa naszych pociech, ale również ozdobą pomieszczenia poprzez odpowiednie zaprojektowanie szafy na wymiar i dobranie właściwej grafiki.
Każdy rodzic wie, że utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym jest właściwie niemożliwe. Dlatego pojemna szafa na wymiar może choć trochę pomóc szybko poukładać rozrzucone po całym pokoju zabawki, ubranka i inne drobiazgi.

Drzwi szafy powinny być zrobione w przyjaznych kolorach, tak aby nasze dzieci czuły się swobodnie a całość wykonana z wytrzymałych materiałów, aby starczyła na długie lata i wytrzymała wszystkie dziecięce pomysły na zabawy. Na drzwiach możemy umieścić grafikę, która będzie nadawać wnętrzu odpowiedni klimat i indywidualny charakter.