Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 25

Notice: Use of undefined constant __DIR__ - assumed '__DIR__' in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 149
Projekty szaf wnękowych i wolnostojących - Szafy, kuchnie garderoby na wymiar

Projekty szaf wnękowych i wolnostojących

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka przykładów szaf wnękowych. Oczywiście każda szafa musi być dopasowana indywidualnie do każdego z was, nie zapominając o wspólnym dzieleniu przestrzeni.

perspektywa-1 perspektywa11

Największe zapotrzebowanie w szafie zazwyczaj jest na rzeczy wiszące typu marynarka,koszula,spodnie, bluza itp. Oczywiście nie możemy zapomnieć o szufladach ,w których spokojnie pomieścimy bieliznę i inne drobiazgi. Parę półek na ubrania, które nie możemy powiesić na wieszakach oraz miejsce na deskę do prasowania ,o której często zapominamy . Po zagospodarowaniu dolnej części szafy automatycznie tworzy nam się pawlacz ,w którym możemy umieści koce,walizki lub inne rzeczy które używamy sporadycznie. W szafie nie zawsze musimy stosować ścianki działowe, możemy je zastąpić drążkami dzięki temu szafa nabiera lekkości z dostępem do półek z przestrzeni obok.

Drzwi do szafy jak i kolor szafy dopasowujemy do wnętrza, w którym ma powstać szafa. Najczęściej stosowanym materiałem wypełniające drzwi są to lustra (srebrne, brązowe, grafitowe) oraz lacobele - lakierowane szkło. Dodatkowo możemy zastosować szybę z grafiką stworzoną z Państwa zdjęć.

perspektywa12 perspektywa12a