Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 25

Notice: Use of undefined constant __DIR__ - assumed '__DIR__' in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 149
Przedpokój - Szafy, kuchnie garderoby na wymiarSzafy, kuchnie garderoby na wymiar

Przedpokój

Nawet niewielka wnęka w korytarzu może stać się idealną wnęką do zabudowy, która zagwarantuje utrzymanie porządku w przedpokoju i łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Wszystko dzięki elementom szafy dostosowanym na wymiar oraz suwanym lub uchylnym drzwiom. Takie rozwiązania pozwala zagospodarować nawet niewielkie miejsce, przy czym nie potrzebujemy wiele dodatkowego miejsca, pozwalając jednocześnie praktycznie i wygodnie zagospodarować nawet wąski przedpokój.

Wszystko na wymiar
Szafy robione na wymiar zawsze dostosujemy do twoich potrzeb, nawet tych najbardziej wymagających. Nasz ekspert pomorze ci zaplanować wnętrze zabudowy, rozmieścić odpowiednią ilość półek i szuflad, dopasować odpowiednią wysokość drążków do wieszania ubrań. Wszystko po to aby aby utrzymać porządek i maksymalnie wykorzystać powierzchnię szafy.
Każda przestrzeń powinna być odpowiednio dopasowana, do przedmiotów które chcemy schować w szafie. Dla sprzętu domowego, jak np. deska do prasowania czy odkurzacz, zaprojektujemy oddzielny schowek ze specjalnymi wieszakami na rurę do odkurzacza, inne wieszaki ułatwią organizację i przechowywanie przedmiotów w szafie stworzonej na wymiar.

Praktyczna szafa w przedpokoju
W przedpokoju najlepiej sprawdzają się drzwi suwane, takie rozwiązanie nie ogranicz przejścia i pozostawia wolną przestrzeń w ciągu komunikacyjnym.
Szafa w przedpokoju jest pierwszym elementem wnętrza, które dostrzegą odwiedzający nas goście, warto wybrać do niej odpowiednie drzwi. Jeśli korytarz jest niewielki i słabo oświetlony, optycznie wydłużą i rozjaśnią je jasne fronty z lustra lub lacobelu. Dobrym rozwiązaniem będą także szyba z odpowiednią grafiką, które już na samym wejściu podkreślą charakter mieszkania.