Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 25

Notice: Use of undefined constant __DIR__ - assumed '__DIR__' in /www/mojeszafy/wp-content/plugins/amp/amp.php on line 149
Salon - Szafy, kuchnie garderoby na wymiarSzafy, kuchnie garderoby na wymiar

Salon

Szafa z drzwiami suwanymi w salonie to nowoczesna alternatywa dla dawnych mebli i witryn. Takie rozwiązanie jest bardzo efektywne, a przy tym znacznie praktyczniejsze. Stosując drzwi przesuwne w połączeniu z grafiką możemy nadać niepowtarzalny klimat pomieszczeniu. W takim połączeniu nie musimy martwić się już o dobry wystrój i zastanawiać się co jeszcze możemy zrobić aby salon wyglądał lepiej.

Salon z drzwiami przesuwnymi

Szafę w salonie możemy zagospodarować w dowolny sposób. Wszystko uzależnione jest od naszych potrzeb i pomysłu, salon to miejsce spotkań całej rodziny, w którym chcemy czuć się jak najbardziej komfortowo.
Dodatkowe miejsce do przechowywania przyda się na uporządkowanie dziecięcych zabawek, schowanie rzadziej używanych ubrań, ukrycie płyt CD czy sprzętu muzycznego i RTV.

Design a drzwi przesuwne

Szafa w salonie nie musi pełnić wyłącznie roli zwykłej szafy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom może stać się również modnym dodatkiem wnętrzarskim, który idealnie wpasuje się w pomieszczenie oraz skomponuje się z pozostałymi meblami.

Do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym polecamy fronty z lacobelu lub szkła z ciekawą grafiką.

W pomieszczeniach bardziej tradycyjnych sprawdzą się drzwi imitujące kolor naturalnego drewna, rattanowe lub bambusowe.